Hakkımda

shape
Dr. Murat Bağışgil
Dr. Murat Bağışgil
Dr. Murat Bağışgil Resmi İnternet Sitesi.

Dr. Murat Bağışgil İstanbul’da 1968 yılında doğdu. İstanbul Nişantaşı Anadolu Lisesinden (English High School) 1985 yılında; İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1991 yılında mezun oldu.

Mezuniyet sonrası 1 yıl mecburi hizmet görevini yaptıktan sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalında 1997 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı.

Tıp Fakültesi eğitimi ve Üroloji uzmanlığı sırasında İngiltere London Hospital Medical College ve Amerika’da Miami University Cedars Medical Center ve New York Memorial Sloane Kettering Cancer Center hastanelerinde toplam 18 ay süreyle görev yaptı.

Üroloji uzmanı olarak İstanbul Cerrahi Hastanesi, Medicana International Hastanesi ve International Hospital hastanelerinde görev yaptı.

Damla Üroloji Cerrahi Dal Merkezi’nde 2007 yılından beri ESWL ve lazer cerrahisi (minimal girişimsel ameliyatlar) ile ilgili ameliyatları yapmaktadır. Birçok yurtiçi ve yurtdışı makale ve yayını bulunmakta olup Türk Üroloji Derneği, Endoüroloji Derneği, Androloji Derneği, EAU(Avrupa Üroloji Derneği) üyesidir.

Dr. Murat Bağışgil
Bizim İçin Ne Dediler?
Dr. Murat Bağışgil
Dr. Murat Bağışgil gerçek hasta deneyimlerine dayanır.

Süleyman Atik

Bir erkek olarak artık kendimden utanmaya başladım, git gide artık psikolojim bozulmaya başlamıştı. Erkek sertleşme tedavisi olan ESWT tedavisi gördüm. Kısa sürede etkisini görmeye başladım. Teşekkürler.

Hüseyin Keleş

İlk defa güvenle bir tedavi oldum, hayatım boyunca çektiğim en büyük ağrıdan biri olan böbrek taşından sadece 2 seans içerisinde hemen kurtuldum. Allah bin kere razı olsun, teşekkürler.

Gülin Baloğlu

Böbreklerimde 7mm taş vardı. Ağrılarım o kadar şiddetliydi ki gitmediğim araştırmadığım hastane kalmadı. En son olarak Murat beyle taşına kadar. Tereddütlerim olmasına rağmen 2 seansta ne ağrı ve ne sızı duymadan böbrek taşlarımdan kurtuldum.

Gökhan Sarar

2021 yılında böbrek taşı ağrısı sebebiyle Murat hocanın asistanı ile iletişime geçtim. Kendisi benim için hızlıca bir randevu oluşturarak tedaviye hemen başladık. ESWL yöntemi ile böbrek taşından kısa sürede acısız bir şekilde kurtuldum.

Sinan Karatay

Sertleşme sorunum için internet üzerinden kendilerini buldum ve tedavi konusunda ön bilgilendirme yapıldı. Acısız ve kesin sonuçlu bir tedavi olduğunu söyleyebilirim, gizlilik esas alınarak tedavimde başarıya ulaştım.

Firdevs Yaşar

Tavsiye üzerine iyi ki gittiğim dediğim yerlerden bir yer. Böbrek taşımdan kurtuldum, güleryüzlü profesyonel ve tedavide kesin olarak çözüm bulan ekip arkadaşlarına ve özellikle Murat beye çok teşekkür ederim.
shape1
Dr. Murat Bağışgil
Sıkça Sorulan Sorular
ESWT ve ESWT Tedavisi Nedir?

ESWT tedavisi, erkek sertleşme sorunları tedavilerinde kullanılan şok dalga uygulamasıdır. ESWL tedavisi ise, böbrek taşı kırma tedavilerinde uygulanmaktadır. İki tedavi de birçok kişi tarafından acısız ve ağrısız olduğundan dolayı ve kesin etkili olduğundan dolayı birçok hasta tarafından tercih edilmektedir.

Hangi Tedavileri Sunuyorsunuz?

Op. Dr. Murat Bağışgil, üroloji alanında uzman bir doktordur. Tedavilerimizin arasında, erkek sertleşme ve kısırlık tedavisi. Kadın üroloji sorunları, topuk dikeni tedavisi, böbrek taşı kırma tedavileri mevcuttur. Acısız ve ağrısız olarak böbrek taşı kırma, lazer ile taş kırma tedavilerimiz mevcuttur.

Ameliyatsız Böbrek Taşı Kırdırmak Mümkün Mü?

Evet, ameliyatsız olarak böbrek taşı kırmak mümkündür. ESWL tedavimiz sayesinde, sadece birkaç seans ile beraber böbrek taşlarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Seans sayısı tamamen böbrek taşının boyutuna ve konumuna göre değişiklik göstermektedir. Ameliyatsız böbrek taşı kırma tedavimiz herkes tarafından tercih edilmektedir.

Sizinle İletişime Nasıl Geçebilirim?

Op. Dr. Murat Bağışgil ile iletişime geçebilmek için, internet sitemizde yer alan rezervasyon oluştur alanını kullanarak sizleri arayabiliriz. Dilerseniz de bizimle 0212 664 42 48 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Kliniğinize Toplu Taşıma ile Nasıl Gelebilirim?

Kliğimiz Karadolap mah. Saya yolu Cad. Sevinç Sitesi Evleri D Blok No:3/4 Alibeyköy / İSTANBUL adresinde bulunmaktadır. M7 metro hattını kullanarak, Veysel Karani Akşemsettin durağında inerek yürüme mesafesiyle 5 dakika da bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ek olarak Saya Yolu Caddesi üzerinden geçen bütün otobüs hatlarını kullanarak kliniğimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sizi Arayalım
Dr. Murat Bağışgil
Dr. Murat Bağışgil hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Dr. Murat Bağışgil hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.