Sizi Arayalım

shape

Dr. Murat Bağışgil

Dr. Murat Bağışgil
Dr. Murat Bağışgil Resmi İnternet Sitesi.

Çalışma Saatlerimiz

*Saat 18:00'den sonra bizlere mesaj bırakabilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır. Ameliyat olan hastalarımız için 7/24 saat ulaşım numaralarımız mevcuttur.
 • Pazartesi
  08:00 - 18:00
 • Salı
  08:00 - 18:00
 • Çarşamba
  08:00 - 18:00
 • Perşembe
  08:00 - 18:00
 • Cuma
  08:00 - 18:00
 • Cumartesi
  08:00 - 18:00
 • Pazar
  Kapalı
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

Dr. Murat Bağışgil
Dr. Murat Bağışgil gerçek hasta deneyimlerine dayanır.
Hüseyin Keleş
İlk defa güvenle bir tedavi oldum, hayatım boyunca çektiğim en büyük ağrıdan biri olan böbrek taşından sadece 2 seans içerisinde hemen kurtuldum. Allah bin kere razı olsun, teşekkürler.
Firdevs Yaşar
Tavsiye üzerine iyi ki gittiğim dediğim yerlerden bir yer. Böbrek taşımdan kurtuldum, güleryüzlü profesyonel ve tedavide kesin olarak çözüm bulan ekip arkadaşlarına ve özellikle Murat beye çok teşekkür ederim.
Süleyman Atik
Bir erkek olarak artık kendimden utanmaya başladım, git gide artık psikolojim bozulmaya başlamıştı. Erkek sertleşme tedavisi olan ESWT tedavisi gördüm. Kısa sürede etkisini görmeye başladım. Teşekkürler.
Gökhan Sarar
2021 yılında böbrek taşı ağrısı sebebiyle Murat hocanın asistanı ile iletişime geçtim. Kendisi benim için hızlıca bir randevu oluşturarak tedaviye hemen başladık. ESWL yöntemi ile böbrek taşından kısa sürede acısız bir şekilde kurtuldum.
Gülin Baloğlu
Böbreklerimde 7mm taş vardı. Ağrılarım o kadar şiddetliydi ki gitmediğim araştırmadığım hastane kalmadı. En son olarak Murat beyle taşına kadar. Tereddütlerim olmasına rağmen 2 seansta ne ağrı ve ne sızı duymadan böbrek taşlarımdan kurtuldum.
Sinan Karatay
Sertleşme sorunum için internet üzerinden kendilerini buldum ve tedavi konusunda ön bilgilendirme yapıldı. Acısız ve kesin sonuçlu bir tedavi olduğunu söyleyebilirim, gizlilik esas alınarak tedavimde başarıya ulaştım.
shape1
Dr. Murat Bağışgil

Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyatsız Böbrek Taşı Kırdırmak Mümkün Mü?

Evet, ameliyatsız olarak böbrek taşı kırmak mümkündür. ESWL tedavimiz sayesinde, sadece birkaç seans ile beraber böbrek taşlarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Seans sayısı tamamen böbrek taşının boyutuna ve konumuna göre değişiklik göstermektedir. Ameliyatsız böbrek taşı kırma tedavimiz herkes tarafından tercih edilmektedir.

Sizinle İletişime Nasıl Geçebilirim?

Op. Dr. Murat Bağışgil ile iletişime geçebilmek için, internet sitemizde yer alan rezervasyon oluştur alanını kullanarak sizleri arayabiliriz. Dilerseniz de bizimle 0212 664 42 48 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Kliniğinize Toplu Taşıma ile Nasıl Gelebilirim?

Kliğimiz Karadolap mah. Saya yolu Cad. Sevinç Sitesi Evleri D Blok No:3/4 Alibeyköy / İSTANBUL adresinde bulunmaktadır. M7 metro hattını kullanarak, Veysel Karani Akşemsettin durağında inerek yürüme mesafesiyle 5 dakika da bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ek olarak Saya Yolu Caddesi üzerinden geçen bütün otobüs hatlarını kullanarak kliniğimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hangi Tedavileri Sunuyorsunuz?

Op. Dr. Murat Bağışgil, üroloji alanında uzman bir doktordur. Tedavilerimizin arasında, erkek sertleşme ve kısırlık tedavisi. Kadın üroloji sorunları, topuk dikeni tedavisi, böbrek taşı kırma tedavileri mevcuttur. Acısız ve ağrısız olarak böbrek taşı kırma, lazer ile taş kırma tedavilerimiz mevcuttur.

ESWT ve ESWT Tedavisi Nedir?

ESWT tedavisi, erkek sertleşme sorunları tedavilerinde kullanılan şok dalga uygulamasıdır. ESWL tedavisi ise, böbrek taşı kırma tedavilerinde uygulanmaktadır. İki tedavi de birçok kişi tarafından acısız ve ağrısız olduğundan dolayı ve kesin etkili olduğundan dolayı birçok hasta tarafından tercih edilmektedir.

Sizi Arayalım
Dr. Murat Bağışgil
Dr. Murat Bağışgil hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Dr. Murat Bağışgil hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.