Hasta Yorumları

shape

Bizim İçin Ne Dediler?

Dr. Murat Bağışgil
Dr. Murat Bağışgil gerçek hasta deneyimlerine dayanır.
Hüseyin Keleş
İlk defa güvenle bir tedavi oldum, hayatım boyunca çektiğim en büyük ağrıdan biri olan böbrek taşından sadece 2 seans içerisinde hemen kurtuldum. Allah bin kere razı olsun, teşekkürler.
Gökhan Sarar
2021 yılında böbrek taşı ağrısı sebebiyle Murat hocanın asistanı ile iletişime geçtim. Kendisi benim için hızlıca bir randevu oluşturarak tedaviye hemen başladık. ESWL yöntemi ile böbrek taşından kısa sürede acısız bir şekilde kurtuldum.
Sinan Karatay
Sertleşme sorunum için internet üzerinden kendilerini buldum ve tedavi konusunda ön bilgilendirme yapıldı. Acısız ve kesin sonuçlu bir tedavi olduğunu söyleyebilirim, gizlilik esas alınarak tedavimde başarıya ulaştım.
Süleyman Atik
Bir erkek olarak artık kendimden utanmaya başladım, git gide artık psikolojim bozulmaya başlamıştı. Erkek sertleşme tedavisi olan ESWT tedavisi gördüm. Kısa sürede etkisini görmeye başladım. Teşekkürler.
Firdevs Yaşar
Tavsiye üzerine iyi ki gittiğim dediğim yerlerden bir yer. Böbrek taşımdan kurtuldum, güleryüzlü profesyonel ve tedavide kesin olarak çözüm bulan ekip arkadaşlarına ve özellikle Murat beye çok teşekkür ederim.
Gülin Baloğlu
Böbreklerimde 7mm taş vardı. Ağrılarım o kadar şiddetliydi ki gitmediğim araştırmadığım hastane kalmadı. En son olarak Murat beyle taşına kadar. Tereddütlerim olmasına rağmen 2 seansta ne ağrı ve ne sızı duymadan böbrek taşlarımdan kurtuldum.
Sizi Arayalım
Dr. Murat Bağışgil
Dr. Murat Bağışgil hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Dr. Murat Bağışgil hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.